SIK SORULANLAR

SIK SORULANLAR

 İlk dersimiz nerede oluyor?

İlk dersimiz sizin bulunduğunuz bölgede trafiğin biraz daha az olduğu bir alan tesbit ediyor ve orada başlıyoruz.

Eğer daha önceden ön bilginiz var ise nerede kalmışsanız oradan yani durumunuza bakıyorum.Sizde istekli iseniz direk trafikde başlıyoruz.Biliyorsunuzki arabayı kullanmak kadar arabayla birlikde trafiğide kullana bilmek önemli.

Beraber kararlar alarak durumunuzun düzeldiğini hissediyor ve arabanıza geçme zamanını tesbit ediyoruz.

Ne kadar zamanda öğrenirim?

Dediğim gibi bu sizin geliş psikolojinize ,bakış açınıza ve ön bilginize bağlı olarak değişiyor.Şu kadarını söyleye bilirim gözlemlediğim ve tecrübelerime dayanarak beş veya yedi seansda trafikde tek başına gezebilir konuma geliyor bir çok kişi.

Ücretleriniz nedir?

Ücretimiz saat üzerinden oluyor.Sizin istanbulun neresinde oturduğunuza bağlı olarakda değişe biliyor.sonuçta biz adresden alıp adrese bıraktığımızdan bizim ve sizin için çok kıymetli olan zamanımızı en iyi kullanabilmek maksadı ile alakalı olarak değişe biliyor.

Yani sizin eğitime karar verme ve bizi arama esnasına dayalı olarak o anki,dönemki sizin bölgenizde öğrenci sayımız yoğunsa fiyatda indirimde yapabiliyoruz.biraz şans gibi görünsede inanın size daha iyi hizmet verebilmek için sizin adınıza düşünüyor, sorun olan araba kullanma meselenizi sorun olmakdan çıkartıyoruz.

Arabanız ne marka?

2010 toyota yaris.Özel donanımlı otomatik ve düz vites araçlarımızın hepsi toyota 2010 modeldir.

pedallı ruhsata işli ve vergiye kayıtlı ,fatura kesiyor her türlü çalışmalarımız yasaldır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.direksiyonegitimi.net/wp-content/uploads/2017/03/login-page3.jpg);background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}
WhatsApp chat WhatsApp'tan Yaz !