DİREKSİYON DERSİ

DİREKSİYON DERSİ

Ehliyetinizi aldınız ama trafiğe çıkmakta tedirginsiniz.yani adapte olamadığınızı hissediyorsunuz. Öncelikle ehliyetim var arabada alıp trafiğe çıkabilirim demeyin. (Ehliyet araba kullanmıyor biliyorsunuz) Arabayı kullanmayı bilenden eğitim almaya çalışmayın, o sadece araba kullanmayı biliyor öğretmeyi değil.Araba kullanmak farklı öğretmek çok farklıdır. Anlık ifadeleri yerinde ve zamanında kullanmak da güçlük çekecek ve o esnada gerginlik yaşayacak bunu her ne kadar istemese de size de yansıtacaktır.
En önemlisi de araba kullanmak olayına sizin psikolojinizin, bakış açınızın olumsuzlaşmasına sebebiyet vermesi sizin öğrenmeyi çok kolay aşabilecekken zorlaştırmanıza da neden olabilir. (en ufak bir tehlikede psikolojiniz bozulacak ve acaba yapamayacak mıyım hissine kapılıp kendinizi daha çok yoracaksınız) Mutlaka eğitimciden öğrenin.(bunun şakası yok)
İşte bu esnada siz pratik yapma ihtiyacı duyan arkadaşlar; www.direksiyonegitimi.net eğitmenleri, araçları ve eğitim güzergahları ile sizi trafiğe alıştıracak ve zorlanmamanızı sağlayacak eğitimleri verecektir.

 sitem de tadilat var..Arkadaşlar en kısa zamanda yayına hazır olacağız. İLETİŞİM İÇİN:0533 233 99 11 –0505 330 36 86 ARAYIN GÖRÜŞELİM..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.direksiyonegitimi.net/wp-content/uploads/2017/03/login-page3.jpg);background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}
WhatsApp chat WhatsApp'tan Yaz !