DİREKSİYON DERSİ

DİREKSİYON DERSİ


Direksiyon dersi;Önerimiz arabayı kullanmayı bilenden değil öğretmeyi bilenden eğitim almanız sizin kendinize olan güveninizi kırmadan,alışkanlık haline dönüştürmenize sebep olacak ve sizde bu özgürlükten nasibiniz almış olacaksınız.
Direksiyon dersi diğer öğretilen eğitimlere benzemiyor.El,ayak,göz koordinasyonu yani arabamızı vucudumuzu kullanır gibi kullanmak.
Aracınızla birbütün bir vucut olabilme,alışkanlık haline getirilmiş,iç güdüsel refleksleştirme boyutuna gelmebilme hali eğitimidir.
Arkadaş,abi,baba veya koca belkide diyor,biz sana öğretiriz.
Evet öğretirler sadece arabanın kalkmasını,durmasını öğretirler. Fakat araba ile trafiğin kullanımı öğretemezler..
Araba ile trafiği kullana bilmeniz için özel donanımlı araçla direk trafikde eğitim almalısınız.
Trafiğin kendi içinde kuralları olduğu kadar istisnai durumlarıda var.
Her yolun,zeminin kendine göre hızı ve hizalaması,ritmide var.Araba kullanmak trafiğede uyum sağlaya bilmektir.
O nedenle kesinlikle araba kullanmayı bilen den öğrenmeye çalışmayın..Sizin psikolojinizi bozabilir yapamayacak’mıyım hissine kapıla bilirsiniz.
Belkide çok iyi bir sürücü olacakken sizi o kadar çok korkuta bilirlerki siz hayır ben araba kullanamıyorum diyerek hayatınızın kolaylaşması ve özgürleşmesi gibi olan bu güzel olaydan vazgeçe bilirsiniz.
Sakın vazgeçmeyin!! En azından güvendiğiniz bir eğitimci ile bir kez deneyin.
Araba kullanma =alışkanlık edinilme olayıdır.Melekeleriniz kendiliğinde gelişecek göz ,el ,ayak koordinasyonunu kuracak ve dengede kalmayı başaracaksınız.Her gün biraz daha geliştiğinizi ve tüm korkularınızın ilk günden silindiğini hissedeceksiniz.
Size garanti ediyorum ki ilk günden evinize çok mutlu bir şeklide büyük bir umutla ve yapabileceğinize inanmanın mutluluğla döneceksiniz.
Huzurlu ve güven dolu bir sürücü olacaksınız.Sadece eğitimi veren kişininde enerji dolu işini seven eğitimci olmasına özen gösterin.

BİZİ FACEBOOK TAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.BUYRUN ONUR KONUĞUM OLUN..SAYFAMIZ HERKEZE AÇIKTIR.:)) LÜTFEN BURADAN

 

 

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.direksiyonegitimi.net/wp-content/uploads/2019/11/Untitled-2.jpg);background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}
WhatsApp WhatsApp'tan Yaz !